انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس

در بسیاری از شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات، توانایی در سخنرانی و برگزاری کنفرانس به زبان انگلیسی یکی از ویژگی‌های مهم افراد به شمار می‌رود.
در این میان حتی افرادی که از دانش و توانایی قابل قبولی در زبان انگلیسی برخوردارند هم لزوما قادر به برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی نیستند.
با دوره تخصصی آموزش انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس (Presentation) نه تنها کلمات و اصطلاحات مهم برای رسیدن به این هدف را فرا خواهید گرفت، بلکه راهکارهای علمی و عملی برای ارائه هر چه بهتر مطالب به زبان انگلیسی را نیز خواهید آموخت.
دوره آموزش زبان انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس، برای آن دسته از متقاضیانی که برای معرفی محصولات و یا خدمات خود به زبان انگلیسی نیاز به ارائه کنفرانس و یا سخنرانی دارند بسیار موثر است.
در این دوره، تمامی نکات مرتیط با برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی به متقاضیان آموزش داده خواهد شد. پس از اتمام دوره فوق، فارغ التحصیلان این دوره به راحتی می‌توانند هر گونه خدمات، محصول و موضوعات دیگر را بدون نگرانی در برابر یک جمع بزرگ معرفی کنند.
این دوره 18 جلسه‌ای برای زبان آموزان سطح Upper Intermediate به بالا در نظر گرفته شده است.
وجود مباحث متنوع به همراه تمرین‌های دیداری و شنیداری در این دوره شما را قادر می‌سازد تا با فراگیری تکنیک های ارائه مطلب به زبان انگلیسی، با اعتماد به نفس کامل به اهداف خود دست پیدا کنید.

جزئیات دوره
تعداد جلسات: 18
سطح پیش نیاز : : Upper Intermediate
نوع کلاس: خصوصی ، نیمه خصوصی
مهارت‌های تدریس شده: Reading, Writing, Listening, Speaking
مناسب برای: مدیران ارشد و میانی، کارمندان واحد تحقیق و توسعه و بازاریابی و کلیه افرادی که نیاز به برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی دارند.