آمادگی دوره های آزمون PTE

اهداف اصلی دوره های PTE
هدف اصلی دوره PTE که در موسسه زبان انگلیسی آدرین به صورت خصوصی برگزار می‌شود آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون PTE است. در این دوره، تمامی مهارت ها و نکات لازم جهت موفقیت در آزمون PTE توسط حرفه‌ای‌ترین استادان دوره های بین المللی زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.
از آنجا که این دوره تکنیک محور است، لذا سطح زبان عمومی فرد می بایست با نمره درخواستی تطبیق داشته باشد. در غیر این صورت، متقاضی می‌بایست از دوره های عمومی زبان انگلیسی موسسه تا رسیدن به سطح مطلوب استفاده نماید.

کتاب های دوره PTE
آزمون PTE توسط موسسه Pearson برگزار شده و منابع اصلی آزمون PTE هم طبعا متعلق به همین موسسه هستند.
از منابع اصلی این آزمون می‌توان به کتاب‌های The Official Guide to PTE Academic و PTE Practice Tests Plus اشاره کرد که هر دو توسط موسسه پیرسون منتشر شده‌اند.
در کتاب The Official Guide to PTE Academic تمامی مراحل آزمون PTE با جزئیات توضیح داده شده‌اند. کتاب PTE Practice Tests Plus هم شامل نمونه سوالات فراوان برای آماده شدن برای تمام بخش‌های آزمون PTE و هم جواب‌های کامل آنهاست. این کتاب حتی در این باره به شما توضیح می‌دهد که کدام جواب ها، مناسب‌تر هستند و می‌توانند برای شما نمره بیشتری به ارمغان بیاورند.
از دیگر منابع معتبر آزمون PTE همچنین می‌توان به PTE Academic Test Builder اشاره کرد که توسط موسسه MacMillan منتشر شده و شامل نمونه سوالات فراوان این آزمون به همراه نکات تکمیلی است.
از دیگر منابع آزمون PTE، می‌توان از کتاب‌های Contemporary Topics، Destination و Focus on Vocabulary نام برد.

ویژگی های دوره های PTE در موسسه آدرین
کلاس های خصوصی PTE در موسسه زبان انگلیسی آدرین سه ویژگی اصلی دارند:
ویژگی اول آن سرعت کلاس است. به عبارت دیگر از آنجا که فقط یک زبان آموز در کلاس حضور دارد سرعت کلاس خصوصی تقریبا دو برابر کلاس های گروهی است مشروط بر آنکه زبان آموز به ازای هر ترم حداقل 4 ساعت در منزل مطالعه داشته باشد.
ویژگی دوم این کلاس تمرکز بر نقاط ضعف زبان آموز است. از آنجا که فقط یک زبان آموز در کلاس حضور دارد استاد فقط بر روی نقاط ضعف ایشان تمرکز خواهد کرد.
ویژگی سوم این کلاس ها این است که برای هر زبان آموز سیلابس اختصاصی بر اساس هدف، مدت زمان، نقاط قوت و ضعف ایشان طراحی شده که این امر کاملا از اتلاف وقت زبان آموز جلو گیری خواهد کرد و بازدهی کلاس را به حداکثر خواهد رساند.

کلاس‌ها و خدمات رایگان جانبی
تمامی زبان آموزان دوره IELTS میتوانند در کنار کلاس اصلی خود تا سقف 30 جلسه از کلاس های جانبی موسسه شامل 15 عنوان از جمله بحث آزاد، گرامر و…. به صورت کاملا رایگان استفاده نمایند. این کلاس ها تاثیر بسزایی در ارتقاء سطح زبان عمومی متقاضیان این آزمون میگزارد.

استادان دوره های PTE
تمامی مدرسین دوره های PTE دارای حداقل 8 سال سابقه مفید فقط در زمینه تدریس این آزمون هستند و و اکثر قریب به اتفاق این اساتید دارای مدرک دکترا آموزش زبان انگلیسی می باشند .

تعداد جلسات دوره:
حداکثر تعداد جلسات مورد نیاز جهت دوره آمادگی آزمون PTE، بیست و چهار جلسه می‌باشد.

تعداد نفرات دوره:
همانطور که در بالا اشاره شد، دوره های PTE در موسسه زبان انگلیسی آدرین به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.