دوره های ترمیک بزرگسالان

اهداف اصلی دوره های ترمیک بزرگسالان
دوره های ترمیک بزرگسالان حاصل سال ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از اساتید، کارشناسان زبان انگلیسی موسسه بزرگ آدرین میباشد.
در این دوره در کنار تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی شامل Reading، Writing، Listening، Speaking و زیر مهارت های Vocabulary،Grammar،Pronunciation تاکید بسیار ویژه ای بر ارتقا مهارت مکالمه وجود دارد به طوری که زبان آموزان بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و لغات نو آموخته خود در مکالمات روزمره استفاده نمایند.
به علاوه زیر مهارت های زبانی نیز از قبیل دستور (Grammar) ، واژگان (Vocabulary)، تلفظ (pronunciation) ،هم آیی (Collocation) و کار گفت ها (Speech acts) نیز در دوره مورد هدف قرار گرفته و تقویت می شوند.
از آنجا که تاکید موسسه در کنار ارتقاء کلیه مهارت های زبانی دانشجویان بر پیشرفت مهارت گفتاری آن ها می باشد، تعداد نفرات کلاس 6 تا 8 نفره بسته شده که این تعداد نفرات محدود به استاد این اجازه را خواهد داد که زمان کافی را برای تک تک زبان آموزان صرف کند و به دانشجویان نیز فرصت کافی برای مکالمات ارایه دهد.
زبان آموزان به راحتی می توانند به صورت گروهی یا دو نفره در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد.

از آنجایی که بر اساس اصول آموزشی زبان آموز محور (learner-centered teaching) دانشجو در کانون توجه قرار خواهد گرفت، پژوهش ها نشان می دهند که متغیرهای شخصی زبان آموزان از قبیل متغیرهای شخصیتی (Personality variables)، تفاوت های فردی (Individual differences) و مهارت های فردی (Personal skills)تاثیر بسزایی بر میزان پیشرفت زبان اموزان در زبان دوم دارند و جدا از مهارت های زبانی، زبان آموزان به تقویت مهارت های فرا زبانی نیز نیاز دارند تا بتوانند از زبان نو آموخته به نحو احسن استفاده کنند. این موارد جزء مسائلی است که در دوره آموزش زبان بزرگسالان مد نظر قرار می‌گیرد.
لازم به ذکر است که علاوه بر موارد فوق، دوره آموزش زبان آدرین ارتقا مــهارت های متــعددی از جــمله (Critical Thinking) (تفکر انتقادی)، Reflective Thinking (تفکر انعکاسی)، Autonomy (خود گردانی)، Self-efficiency (خود کارآمدی)، Accountability (مسئولیت پذیری)، Motivation (انگیزش)، Self-evaluation (خود ارزیابی) و غیره در دستور کار خود قرار می‌دهد.
از دیگر ویژگی‌های مهم این دوره، آماده‌سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی مانند IELTS ، iBT و … می‌باشد. به عبارت دیگر، زبان آموزان پس از گذراندن سطوح لازم بر اساس نمره مورد نیاز خود (طبق چارت آموزشی) می‌توانند در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی شرکت نمایند.

کتاب های دوره

منابع آموزشی دوره‌های ترمیک بزرگسالان در موسسه زبان آدرین، کتاب‌های Four Corners و Passages از دانشگاه کمبریج هستند که با اهداف بالا مطابقت کامل داشته و زبان آموزان می‌توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند.

تعداد جلسات

تعداد جلسات دوره های ترمیک بزرگسالان بسته به سطح بین 17 الی 20 جلسه 90 دقیقه ای می باشد، البته این تعداد جلسات به غیر 20 جلسه کلاس های جانبی رایگانی هستند که موسسه در اختیار شما قرار خواهد داد.

تعداد نفرات

نظر به اهمیت تقویت مهارت مکالمه و اختصاص زمان کافی به زبان آموزان برای صحبت کردن، تعداد نفرات هر کلاس به صورت 6 تا 8 نفره می‌باشد تا اساتید بتوانند با فراغ بال به تک تک زبان آموزان رسیدگی کافی را داشته باشند.

ویژگی های دوره های ترمیک بزرگسالان

• تعداد نفرات محدود (6 تا 8 نفر)
• برگزاری بالغ بر 20 عنوان کلاس جانبی رایگان (بیش از100 ساعت در هفته)
• امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموزان
• استفاده از مجرب‌ ترین استادان آموزش زبان انگلیسی دنیا با مدارک بین المللی مرتبط
• آموزش مکالمه زبان انگلیسی (Speaking)
• مشاوره‌های منظم و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره
• آماده‌سازی زبان‌آموزان برای شرکت در آزمون‌ های بین المللی
• استفاده از به روز ترین منابع آموزشی دنیا

ویژگی های دوره های ترمیک بزرگسالان

اولین و مهم ترین شعار موسسه دوری از کارکرد با اهداف بیزنس محور و ارائه بالاترین خدمات با بهترین کیفیت ممکن می‌باشد. به خود می بالیم که همواره بر شعار و سیاست های خود پایبند بوده و هستیم و در این راستا توانستیم بیش از 20 عنوان کلاس جانبی با بیش از 100 ساعت در هفته را به صورت کاملا رایگان اختیاری مختص زبان آموزان آنلاین موسسه آدرین برگزار نماییم. به جرات میتوان گفت آموزشگاه آدرین تنها موسسه زبان در دنیا است که اینگونه کلاس هایی را ارائه می‌دهد.
به باور ما، فراگیری زبان انگلیسی فعالیتی تک بعدی و صرفا محدود به روش‌های سنتی نیست که تنها در کلاس‌های آموزشی انجام شود، و بسته به نیاز و روحیه افراد، هر فعالیتی که به نوعی به زبان انگلیسی مربوط باشد می‌تواند تاثیر بزرگی روی پیشرفت آنان بگذارد و این مورد نیز یکی دیگر از دلایلی بود که تصمیم گرفتیم در کنار کلاس‌های اصلی آموزشی، از دوره‌های جانبی مختلف نیز برای بهبود دانش زبانی شما استفاده کنیم.
در این دوره‌های جانبی،زبان آموزان فرصتی خواهند یافت تا آنچه در کلاس‌های اصلی یادگرفته‌اند را در فضایی متفاوت و دوستانه‌تر در عمل استفاده کرده و با یادگیری نکاتی جذاب و سودمند، برای کلاس‌ اصلی خود یا در زندگی روزمره حرفی متفاوت برای گفتن داشته باشند!
اساتید به کارگرفته شده در این کلاس ها همگی از اساتید برتر دنیا بوده و به راحتی اهداف آموزشی کلاس را پیاده‌سازی می‌کنند.
این کلاس ها یکی از بزرگترین نقاط قوت ما می باشد که باعث شده میزان پیشرفت زبان آموزان در مهارت‌های مختلف علی الخصوص مهارت مکالمه چندین برابر گردد.
زبان آموزان دوره‌های ترمیک میتوانند به ازای هر ترم 20 جلسه از این کلاس ها استفاده نمایند.

استادان دوره های ترمیک بزرگسالان

استادانی که در موسسه زبان آدرین مشغول آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان هستند، از جمله برترین مدرسین بین المللی هستند که مهر تایید به کارنامه علمی آنها زده شده است.
تمامی استادان موسسه بزرگ آدرین دارای شرایط زیر هستند:
1-دارای مدارک دانشگاهی کارشناسی ارشد و دکترا در گرایش‌های زبان انگلیسی (صرفاً آموزش و ادبیات انگلیسی) بوده
2-دارای یکی از مدارک بین المللی آموزش زبان انگلیسی(CELTA,DELTA)
3-دارا بودن حداقل 8 سال سابقه تدریس حرفه‌ای زبان انگلیسی به صورت بین المللی
4-آشنایی کامل به روانشناسی تدریس و سپری کردن این دوره ها

عنوان امتحانات دوره های ترمیک بزرگسالان

در این دوره یک آزمون میان ترم و یک آزمون پایان ترم از زبان آموزان گرفته می شود:
آزمون میان ترم: این آزمون به صورت شفاهی توسط یکی از سوپروایزرین موسسه در نیمه ترم برگزار شده و نقاط قوت و ضعف زبان آموزان به صورت انفرادی به ایشان گزارش داده می شود. این امتحان به زبان آموزان این فرصت را می دهد که نه تنها سطح علمی خود را محک بزنند بلکه بتوانند مشاوره انفرادی با سوپروایزرین موسسه داشته باشند.
آزمون پایان ترم:این آزمون هم به صورت کتبی و هم به صورت شفاهی برگزار می گردد. آزمون شفاهی مجددا توسط سوپروایزرین موسسه برگزار می گردد و امتحان کتبی نیز در زمان مقرر شده در پروفایل اختصاصی شما برگزار خواهد شد و پس از پایان ترم زبان آموز گزارش دقیقی از نقاط قوت و ضعف خود از سوپروایزر مربوطه دریافت خواهد کرد.