دوره های خصوصی نوجوان

اهداف اصلی دوره های خصوصی نوجوان:
از آنجا که دوره های خصوصی زبان انگلیسی به صورت اختصاصی فقط برای متقاضی تشکیل می‌شود اهداف دوره می‌توانند از ارتقاء مهارت مکالمه، آماده شدن برای آزمون های بین المللی و … کاملا متفاوت باشد. لذا هدف و کتب دوره بسته به نیاز زبان آموز و پس از مشاوره و تعیین سطح دقیق تعیین می‌گردد.


کتاب های دوره خصوصی نوجوان:
کتاب‌ها در دوره خصوصی تابع محض هدف زبان آموز می‌باشند. اینکه زبان آموز هدف شرکت در آزمون IELTS را دارد و یا می خواهد صرفا بر روی مهارت گفت و شنود خود کار کند و یا نیاز به شرکت در دوره های تخصصی دارد، تعیین کننده کتب و منابع آموزشی دوره خواهد بود.

ویژگی های دوره های خصوصی نوجوان:
کلاس های خصوصی سه ویژگی اصلی دارند. ویژگی اول آن سرعت کلاس است. به عبارت دیگر از آنجا که فقط یک زبان آموز در کلاس حضور دارد سرعت کلاس خصوصی تقریبا دو برابر کلاس های دیگر است مشروط بر آنکه زبان آموز به ازای هر جلسه حداقل 4 ساعت در منزل مطالعه داشته باشد.ویژگی دوم این کلاس تمرکز بر نقاط ضعف زبان آموز می باشد. از آنجا که فقط یک زبان آموز در کلاس حضور دارد استاد مربوطه فقط بر روی نقاط ضعف ایشان تمرکز خواهد کرد.
ویژگی سوم این کلاس ها این است که برای هر زبان آموز سیلابس اختصاصی بر اساس هدف، مدت زمان، نقاط قوت و ضعف ایشان طراحی خواهد گردید که این امر کاملا از اتلاف وقت زبان آموز جلو گیری خواهد کرد و بازدهی کلاس را به حداکثر خواهد رساند.

کلاس‌ها و خدمات رایگان جانبی:
اولین و مهم ترین شعار موسسه دوری از کارکرد با اهداف بیزنس محور و ارائه بالاترین خدمات با بهترین کیفیت ممکن می‌باشد. به خود می بالیم که همواره بر شعار و سیاست های خود پایبند بوده و هستیم و در این راستا توانستیم بیش از 20 عنوان کلاس جانبی با بیش از 100 ساعت در هفته را به صورت کاملا رایگان اختیاری مختص زبان آموزان آدرین برگزار نماییم. به جرات میتوان گفت مجموعه آدرین تنها موسسه زبان در دنیا است که اینگونه کلاس هایی را ارائه می‌دهد.
به باور ما، فراگیری زبان انگلیسی فعالیتی تک بعدی و صرفا محدود به روش‌های سنتی نیست که تنها در کلاس‌های آموزشی انجام شود، و بسته به نیاز و روحیه افراد، هر فعالیتی که به نوعی به زبان انگلیسی مربوط باشد می‌تواند تاثیر بزرگی روی پیشرفت آنان بگذارد و این مورد نیز یکی دیگر از دلایلی بود که تصمیم گرفتیم در کنار کلاس‌های اصلی آموزشی، از دوره‌های جانبی مختلف نیز برای بهبود دانش زبانی شما استفاده کنیم.
در این دوره‌های جانبی،زبان آموزان فرصتی خواهند یافت تا آنچه در کلاس‌های اصلی یادگرفته‌اند را در فضایی متفاوت و دوستانه‌تر در عمل استفاده کرده و با یادگیری نکاتی جذاب و سودمند، برای کلاس‌ اصلی خود یا در زندگی روزمره حرفی متفاوت برای گفتن داشته باشند!
این کلاس ها یکی از بزرگترین نقاط قوت آدرین می باشد که باعث شده میزان پیشرفت زبان آموزان در مهارت‌های مختلف علی الخصوص مهارت مکالمه چندین برابر گردد.
زبان آموزان دوره‌های خصوصی میتوانند تا زمانی که زبان آموز موسسه هستند از این کلاس‌ها به صورت نامحدود استفاده کنند.

استادان دوره های خصوصی نوجوانان:
استادانی که در موسسه زبان آدرین مشغول آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان هستند، از جمله برترین مدرسین بین المللی هستند که مهر تایید به کارنامه علمی آنها زده شده است.
تمامی استادان موسسه بزرگ آدرین دارای شرایط زیر هستند:
1-دارای مدارک دانشگاهی کارشناسی ارشد و دکترا در گرایش‌های زبان انگلیسی (صرفاً آموزش و ادبیات انگلیسی) بوده
2-دارای یکی از مدارک بین المللی آموزش زبان انگلیسی(CELTA,DELTA)
3-دارا بودن حداقل 8 سال سابقه تدریس حرفه‌ای زبان انگلیسی به صورت بین المللی
4-آشنایی کامل به روانشناسی تدریس و سپری کردن این دوره ها


پشتیبانی آموزشی:
در کلاس های خصوصی سوپروایزرین مربوطه در انتهای هر 10 جلسه از استاد گزارش دریافت خواهند نمود و در کنار استاد همراه شما خواهند بود. وظیفه اصلی پشتیبان آموزشی بر طرف کردن نقاط ضعف زبان آموز می باشد که توسط استاد گزارش شده است. به عبارت دیگر زبان آموزانی که نیاز به پشتیبانی و بر طرف کردن نقاط ضعف خود دارند تا برطرف شدن کامل مشکلات زبان آموز از کمک سوپروایزرین دپارتمان خصوصی بهره مند خواهند شد.