دوره های گروهی آیلتس (IELTS)

اهداف اصلی دوره های آیلتس (IELTS)
دوره های آیلتس گروهی موسسه آدرین حاصل سال‌ها کار برترین اساتید IELTS دنیا و به کار گیری اساتید خبره و کارآمد در این آزمون است.
در این دوره شیوه ها و نکات هر 4 مهارت اصلی آزمون IELTS به طور کامل تدریس شده و زبان آموزان پس از طی کامل دوره می‌توانند به نمره مد نظر خود برسند البته مشروط بر اینکه سطح زبان عمومی ایشان با نمره مد نظر تطابق داشته باشد.
در این کلاس‌ها در 48 جلسه، روی هر چهار مهارت اصلی صحبت کردن (Speaking)، گوش کردن (Listening)، خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) با رویکرد گرفتن بهترین نتیجه کار شده و تمامی تکنیک‌ ها و نکات لازم برای گرفتن نمره هر چه بالاتر در آزمون آیلتس به شما آموزش داده خواهد شد.
شرکت در دوره آیلتس (IELTS) و کلاس های جانبی رایگان در کنار دوره در موسسه آدرین به آشنایی کامل برای شرکت در این آزمون و نحوه تست و کسب نمره دلخواه را همراه خواهد داشت.

کتاب‌ها و منابع دوره آیلتس:
منابع اصلی آموزشی در دوره های آیلتس (IELTS)، جزوه‌های تخصصی تهیه شده توسط دپارتمان آزمون های بین المللی موسسه آدرین هستند.
این جزوه‌ها از بیشتر از 200 عنوان کتاب معتبر دوره های آیلتس تهیه شده‌اند. بعضی از این منابع کتاب‌های Collin’s، Barron، New Insight on IELTS و Focus on IELTS هستند.
از آنجا که منابع بین المللی آیلتس همواره در حال تغییر و به روز شدن هستند، این جزوه‌ها نیز ماهانه یک بار با توجه به تغییرات منابع بین المللی، به روز رسانی می‌شوند.
در کنار جزوه‌های اصلی، از سری کتاب های Cambridge IELTS هم برای ارزیابی مستمر وضعیت شما استفاده می‌شود.

تعداد نفرات و تعداد جلسات دوره

دوره گروهی آیلتس با حداقل 6 نفر الی 8 نفر تشکیل می‌شود.
تعداد جلسات دوره نیز شامل 48 جلسه 90 دقیقه‌ای کلاس اصلی به علاوه 30 جلسه کلاس های جانبی رایگان است.
کلاس‌ها و خدمات رایگان جانبی دوره آیلتس:
تمامی زبان آموزان دوره IELTS میتوانند در کنار کلاس اصلی خود تا سقف 30 جلسه از کلاس های جانبی موسسه شامل 15 عنوان از جمله بحث آزاد، گرامر و…. به صورت کاملا رایگان استفاده نمایند. این کلاس ها تاثیر بسزایی در ارتقاء سطح زبان عمومی متقاضیان این آزمون میگزارد.
جهت آشنایی با سرفصل‌های کلاس های جانبی، اینجا کلیک کنید.

مدرسین دوره‌ آیلتس

تمامی مدرسین دوره های IELTS دارای حداقل 8 سال سابقه مفید فقط در زمینه تدریس این آزمون هستند و و اکثر قریب به اتفاق این اساتید دارای مدرک دکترا آموزش زبان انگلیسی می باشند.
با افتخار اعلام میکنیم که اکنون آدرین دارای قوی‌ترین نیروهای انسانی در زمینه آزمون IELTS بوده و این امر موجب شده اکثر قریب به اتفاق متقاضیان به نمره مد نظر خود دست یابند.
سطح مورد نیاز و نحوه تعیین سطح و ثبت نام در دوره آیلتس:
سطح شما برای شرکت در دوره های تکنیک IELTS کاملا تابع نمره مد نظر شما به شرح زیر خواهد بود:
نمره مد نظر حداقل سطح مورد نیاز
5 (ACADEMIC & GENERAL) Intermediate
6 (ACADEMIC & GENERAL) Upper-Intermediate
7 (ACADEMIC & GENERAL) Advanced
در صورتی که سطح شما با نمره مورد نظرتان متناسب است، می‌توانید وارد کلاس های آمادگی برای آزمون آیلتس (IELTS) شوید. در غیر این صورت، باید در کلاس های Pre IELTS شرکت کرده تا سطح دانش انگلیسی شما به میزان مورد نیاز برسد.