کلاس های جانبی رایگان

اولین و مهم ترین شعار موسسه بین المللی آدرین ارایه خدمات لوکس و منحصر ه فرد آموزشی با بالاترین کیفیت و فراتر از انتظار دانشجویان است.در همین راستا موسسه بزرگ ادرین اولین موسسه آموزش زبان آنگلیسی در دنیا میباشد که در کنار کلاس های اصلی خود کلاس های جانبی با سرفصل های متنوع و بهترین کیفیت در راستای ارتقای هرچه بهتر مهارت های زبانی به دانشجویان ارایه کرده است. به خود می‌بالیم که به عنوان پیشتاز عرصه آموزش و در راستا عملی نمودن شعار خود توانستیم بیش از 15 عنوان کلاس جانبی با بیش از 150 ساعت در هفته را به صورت کاملا رایگان مختص زبان آموزان موسسه آدرین برگزار نماییم..
به باور ما، فراگیری زبان انگلیسی فعالیتی تک بعدی و صرفا محدود به روش‌های سنتی نیست که تنها در کلاس‌های آموزشی انجام شود، و بسته به نیاز و روحیه افراد، هر فعالیتی که به نوعی به زبان انگلیسی مربوط باشد می‌تواند تاثیر بزرگی روی پیشرفت آنان بگذارد و این مورد نیز یکی دیگر از دلایلی بود که تصمیم گرفتیم در کنار کلاس‌های اصلی آموزشی، از دوره‌های جانبی مختلف نیز برای بهبود دانش زبانی شما استفاده کنیم.
در این دوره‌های جانبی، فرصتی خواهید یافت تا آنچه در کلاس‌های اصلی یادگرفته‌اید را در فضایی متفاوت و دوستانه‌تر در عمل استفاده کرده و با یادگیری نکاتی جذاب و سودمند، برای کلاس‌ اصلی خود یا در زندگی روزمره حرفی متفاوت برای گفتن داشته باشید!

استادان به کارگرفته شده در این کلاس ها همگی از اساتید برتر موسسه آدرین و دنیا بوده و به راحتی اهداف آموزشی کلاس را پیاده سازی می‌کنند.
این کلاس ها یکی از بزرگترین نقاط قوت موسسه هستند که باعث شده میزان پیشرفت زبان آموزان در مهارت های مختلف علی‌الخصوص مهارت مکالمه چندین برابر گردد.
کلاس های جانبی برای هر رده سنی و هر سطحی به صورت جداگانه برگزار میگردد و صرفا مختص دانشجویان خود موسسه میباشد که در حال سپری نمودن کلاس های گروهی یا خصوصی موسسه هستند.